VYKDOMAS: INTERREG BALTIJOS JŪROS REGIONO TARPTAUTINIO BENDRADARBIAVIMO PROGRAMOS PROJEKTAS „CHANGE(K)NOW! – MĄSTYSENOS KEITIMAS NUO VIENKARTINIO NAUDOJIMO Į ŽIEDINES ARBA DAUGKARTINIO NAUDOJIMO MAISTO PRISTATYMO SISTEMAS BALTIJOS JŪROS REGIONO MIESTUOSE“

VYKDOMAS: INTERREG BALTIJOS JŪROS REGIONO TARPTAUTINIO BENDRADARBIAVIMO PROGRAMOS PROJEKTAS...

Projekto pavadinimas: Change(K)now! – mąstysenos keitimas nuo vienkartinio naudojimo į žiedines arba daugkartinio naudojimo maisto pristatymo sistemas Baltijos jūros regiono miestuose“ (angliškai – Change(k)now! – A mindset change from single-use to circular or multiple-use of food delivery systems in cities of the BSR)

Projekto aprašymas: Projektu siekiama įdiegti žiedinės ekonomikos principu pagrįstą depozitinę indų, skirtų maistui išsinešti, sistemą Baltijos jūros regiono miestuose. Projekte dalyvauja 23 partneriai iš 8 valstybių – Švedijos, Suomijos, Danijos, Vokietijos, Lenkijos, Latvijos, Estijos bei Lietuvos. Projekto pagrindinis partneris (lyderis) yra Latvijos Vidžemės taikomųjų mokslų universitetas. Anykščių rajono savivaldybė (toliau – ARS) projekte dalyvauja partnerio teisėmis ir yra vienas iš 23 projekto partnerių.
Projekto metu ARS planuoja išbandyti indų, skirtų maistui išsinešti, depozitinę sistemą dešimtyje Anykščių miesto centre esančių kavinių ir restoranų. Projekto veiklos apims ne tik pačių maisto indų dizaino sukūrimą ir gamybą, bet ir projekto laikotarpiu vyksiančias komunikacijos kampanijas, mokymus, kūrybines dirbtuves, į kurias įsitraukti bus kviečiami ir gyventojai.

Projekto partnerystės sutartis pasirašyta: 2023-10-30

Projekto trukmė: 2023-11-01 – 2026-10-31

Bendra projekto vertė: 4,6 mln. Eur

ARS projekto vertė: 177 100,00 Eur

Atsakingas už projektą: Investicijų ir projektų valdymo skyrius

Kontaktinis asmuo: Investicijų ir projektų valdymo skyriaus specialistė Irma Pimpičkaitė, mob. tel. +370 626 42 514, el. p. irma.pimpickaite@anyksciai.lt

 

 

 

Anykščių r. savivaldybės informacija

© 2017 Anykščių savivaldybė. Sprendimas: UAB "Fresh Media"
  •