Renginiai

Koncertas-spektaklis „Muzikinė raudonos nosies kelionė“

Angelų muziejuje-Sakralinio meno centre (Vilniaus g. 11, Anykščiai)

Kviečiame į performatyvų ir interaktyvų klasikinės muzikos bei šiuolaikinės klounados koncertą-spektaklį „Muzikinė raudonos nosies kelionė“, vyksiantį rugsėjo 10 d. 16 val. Angelų muziejuje-Sakralinio meno centre (Vilniaus g. 11, Anykščiai). Pažadame nuotaikingą ir jaukų laiką!

Raudona klouno nosis – tai kūrėjų komandos pasirinktas objektas, kuris yra spektaklio – koncerto siužeto jungiamoji dalis.

Viena tokia raudona nosis pateko į muzikinį pasaulį, smalsauja ir bando su juo susipažinti. Tik iš pradžių jai nesiseka: ne laiku nusičiaudi, atsiranda tai aktoriams ant nosies, tai ant muzikantės ausų, tai pasiklysta tarp žiūrovų.

Čia ir dabar atsiradęs žaidimas sukuria betarpišką atmosferą tarp muzikos atlikėjų ir klausytojų. Rimtos muzikantės grodamos klasikinę muziką po truputį pasiduoda raudonos nosies provokacijai ir ima elgtis kaip išdykę vaikai: retsykiais grodamos pašoka, suploja, bėga nuo kėdės, pamiršta natas ir t.t.

Tuo tarpu du klounai nori padaryti tvarką ir susigrąžinti nosį į jos vietą. Tačiau, kad tai padarytų, jie patys turi perprasti elgesio koncerte taisykles. Iš to kyla komiškos situacijos. Žiūrovai tapatinasi su komiškais personažais klounais Bella ir Zigmu. Raudonos nosies dėka klounai susidraugauja su muzikantėmis ir koncertą baigia visi drauge – muzikantės, klounai ir žiūrovai.

Skambės atpažįstami, vaikams skirti klasikos kūriniai – Claude Debussy, Mocartas, Bachas, Sensanns, J.Gaižauskas.

Kai kur muzika žaismingai persipina su šiuolaikiniu medijų garsais telefonais girdėtais motyvais iš animacinių filmukų ar žaidimų.

Koncertas-spektaklis tinka nuo 0 iki 100 metų vaikams.

Justė Martinkėnaitė/smuikas
Roma Jaraminaitė/violončelė
Aistė Baliunytė-Dailidienė/arfa
Joana ir Justinas Narvidai/aktoriai

Bilietų kainos:
Suaugusiems 5 Eur
Moksleiviams, studentams, pensininkams 3 Eur

Bilietus galėsite įsigyti prieš koncertą-spektaklį, Angelų muziejuje-Sakralinio meno centre (Vilniaus g. 11, Anykščiai)

 

Anykščių menų centro projektas „Festivalis „Muzikos savaitgaliai Anykščiuose““

Rėmėjai:
Lietuvos kultūros taryba
Anykščių rajono savivaldybė

Informaciniai rėmėjai:
Anykšta
Aukštaitijos internetinė naujienų agentūra (AINA)
Kupiškėnų mintys

© 2017 Anykščių savivaldybė. Sprendimas: UAB "Fresh Media"
  •