Renginiai

„Kino pavasaris“. Filmas „Po medžiu“

Anykščių kultūros centro kino salėje (A. Baranausko a. 2)

Filmo pradžia – 17.30 val.

Po medžiu
(Under the Tree)

N-13

Islandija, Danija, Lenkija, Vokietija, 2017, 89 min.

Kalba: islandų
Subtitrai: lietuvių
Režisierius: Hafsteinn Gunnar Sigurðsson
Scenarijaus autorius: Huldar Breiðfjörð, Hafsteinn Gunnar Sigurðsson
Aktoriai: Steinþór Hróar Steinþórsson, Edda Björgvinsdóttir, Sigurður Sigurjónsson, Þorsteinn Bachmann, Selma Björnsdóttir, Lára Jóhanna Jónsdóttir

„Skardžiai juoktis tokiame filme tikriausiai nėra labai padoru, bet tik juodasis humoras dažniausiai išryškina užslėptas žmogaus sielos vingrybes. Islandų režisierius sukūrė ypač universalią absurdo komediją, kurioje dažnas statistinis lietuvis atpažins save. Tik niekas nenorės to pripažinti.“ (E. Pukšta)

„Pasukęs į kairę“ jaunas vyras persikelia į tėvų namus ir tęsia teisinę dvikovą su išspyrusia į lauką žmona dėl 4 metų dukrelės globos. Atlis netrunka pajausti karo atmosferą ir pas tėvus, kurių ilgalaikis konfliktas su kaimynais įgauna nesuvaldomą pagreitį. Jie ginčijasi dėl kieme išsikerojusio seno medžio, kurio šakos uždengia saulę, o nuolatinis šešėlis trukdo kaimynams želdinti žolę. Kai nemandagūs įžeidimai ir smulkios niekšybės tampa neveiksmingos, abi šeimos pereina prie sunkesnės artilerijos. Paslapčia apgadinamas nekilnojamasis turtas, išeina iš automobilių padangų oras, paslaptingai dingsta katinas, Atlio tėvas įsitaiso stebėjimo kamerą, o neištvėręs patyčių ir paragintas valdingos žmonos kaimynas nusiperka benzininį pjūklą.
https://www.youtube.com/watch?v=tU7KeDwJCAc

© 2017 Anykščių savivaldybė. Sprendimas: UAB "Fresh Media"
  •