Vėl rengiamas Nacionalinis diktantas

Vėl rengiamas Nacionalinis diktantas

   Po kelerių metų pertraukos VšĮ Pilietinės minties instituto kvietimu vėl rengiamas Nacionalinis diktantas. Kovo 15 d. 11 val. diktantas skambės per LRT RADIJĄ bei portale LRT.lt

   „Rašyti diktantą kviečiame visus. Savo kalba galime rūpintis tik mes patys. Net jei klystame rašydami ar kalbėdami, visada galime tobulėti – kartu su draugais, kolegomis ar bendramoksliais. Tik kiekvieno mūsų apsisprendimas lems, kokia ateityje bus lietuvių kalba“, – teigia Nacionalinio diktanto organizatorė Vytautė Šmaižytė-Kuliešienė.

   Organizatoriai tradiciškai išrinks raštingiausią mokinį, raštingiausią suaugusįjį ir raštingiausią užsienio lietuvį. Diktanto finalas bus rengiamas gegužės mėnesį Vilniuje.

   Nacionalinį diktantą padeda organizuoti Valstybinė lietuvių kalbos komisija, Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, Užsienio reikalų ministerijaKultūros ministerija ir Valstybinė kalbos inspekcija.

   Pasitikrinti savo raštingumą kviečiami ir anykštėnai. Apie tai, kurioje patalpoje bus rašomas diktantas ir kaip reiks užsiregistruoti, bus pranešta vėliau, artėjant kovo 15-ai dienai.

 

 

Organizatorių informacija

© 2017 Anykščių savivaldybė. Sprendimas: UAB "Fresh Media"
  •