UAB „Anykščių šiluma“ pasirašė sutartį dėl naujo biokuro katilo montavimo

UAB „Anykščių šiluma“ pasirašė sutartį dėl naujo biokuro katilo montavimo

Šių metų kovo 9 d. VšĮ „Lietuvos verslo paramos agentūra“ pasirašė sutartį su UAB „Anykščių šiluma“ dėl naujo biokuro katilo sumontavimo Anykščių miesto biokuro katilinėje. Bendra projekto suma – 714368,00 Eur, skiriama Europos Sąjungos lėšų – 428621,00 Eur.
„Šis įgyvendinti ruošiamas projektas – tai dar vienas žingsnis link Anykščių, kuriuose gyventi būtų patogiau, jaukiau ir pigiau. Dirbome ir dirbame kartu, kad vartotojai gautų kuo mažesnes šildymo sąskaitas“, - sakė Anykščių rajono savivaldybės meras Kęstutis Tubis.
UAB „Anykščių šiluma“, atsižvelgdama į aukštas iškastinio kuro, naudojamo šilumos energijos gamybai, kainas ir į tai, kad aplinkos taršos atžvilgiu šis kuras yra vienas iš pagrindinių oro taršos šaltinių, įgyvendins projektą ir sumontuos naują 2 MW biokuro katilą su 0,5 MW ekonomaizeriu esamoje Anykščių miesto biokuro katilinėje. Naujo biokuro katilo sumontavimas lems mažesnes išlaidas šildymui, o padidėjęs biokuro suvartojimas kuro struktūroje lems mažėjantį oro užterštumą.
Įgyvendinus projektą planuojama, kad Anykščių miesto biokuro katilinės aprūpinamų kvartalų šildymui biokuras sudarys net 90 proc. naudojamo kuro. Šis projektas taip pat prisideda ir prie Lietuvos Respublikos tikslų iki 2020 m. padidinti atsinaujinančių energijos išteklių (AEI) vartojimo dalį.

UAB „Anykščių šiluma“ ir Anykščių r. savivaldybės informacija

© 2017 Anykščių savivaldybė. Sprendimas: UAB "Fresh Media"
  •