Pirminė teisinė pagalba – nuotoliniu būdu

Pirminė teisinė pagalba – nuotoliniu būdu

   Šalyje paskelbus karantiną, Anykščių rajono gyventojams pirminės teisinės pagalbos teikimas organizuojamas nuotoliniu būdu:

  • Teisinė informacija ir konsultacijos rajono gyventojams teikiamos elektroniniu paštu aiste.gogeliene@anyksciai.lt  arba telefonu (8 381) 50 744.
  • Jeigu pirminė teisinė pagalba yra reikalinga valstybės ir (ar) savivaldybės institucijoms skirtų dokumentų parengimui ar surašyti prašymą suteikti antrinę teisinę pagalbą, Anykščių rajono savivaldybės administracijos specialistai pirmiausiai turės įvertinti, ar tokio dokumento parengimas karantino metu yra būtinas (ar jo neparengimas ar nepateikimas sukeltų neigiamas pasekmes). Jeigu dokumentą parengti būtina, jis bus parengtas ir pareiškėjui pateiktas nuotoliniu būdu (elektroniniu paštu), o pagalba pildant prašymą suteikti antrinę teisinę pagalbą bus teikiama telefonu arba elektroniniu paštu.

Dokumentų, reikalingų valstybės garantuojamai teisinei pagalbai gauti, sąrašą galite rasti:

https://vgtpt.lrv.lt/lt/asmenims-norintiems-gauti-valstybes-garantuojama-teisine-pagalba/dokumentai-reikalingi-valstybes-garantuojamai-teisinei-pagalbai-gauti

http://vgtpt.lrv.lt/lt/nuorodos/prasymai

 

 

 

 

Anykščių r. savivaldybės informacija

© 2017 Anykščių savivaldybė. Sprendimas: UAB "Fresh Media"
  •