Madonos (Latvija) miesto šventės metu – dalykiški susigiminiavusių miestų vadovų pokalbiai

Madonos (Latvija) miesto šventės metu – dalykiški susigiminiavusių miestų vadovų pokalbiai

Praėjusį savaitgalį, birželio 8–10 dienomis, Anykščių rajono savivaldybės meras Kęstutis Tubis ir administracijos direktorius Audronius Gališanka bei vyriausioji specialistė kultūrai ir turizmui Audronė Pajarskienė lankėsi Madonoje (Latvija). Svečius priėmė ir viso vizito metu bendravo Madonos meras Agris Lungevics, vicemeras Zigfrids Gora, kiti savivaldybės atstovai. Nors oficiali Anykščių rajono savivaldybės delegacija buvo kviečiama dalyvauti 92-ojo Madonos gimtadienio renginiuose, tačiau abipusiu susigiminiavusių miestų vadovų sutarimu bene daugiausiai vizito laiko buvo skiriama pažinčiai su Madonos investicijomis į infrastruktūros projektus, sporto bazių rekonstrukcijos eiga ir sąlygomis, komunalinio sektoriaus reorganizacija, šilumos ūkio pasiekimais. 

„Pamatėme ir patyrėme labai daug. Suprantama – kultūra yra pagrindinė, ilgus metus mūsų miestus jungianti grandis, tačiau mes tikrai turime ko vieni iš kitų pasimokyti ir ūkio  bei investicijų srityse“, - kalbėjo K. Tubis, susigiminiavusių miestų pasitarime aptardamas planus organizuoti dalykinius atskirų ūkio sektorių atstovų susitikimus.

Minėdama Latvijos nepriklausomybės 100-metį ir švęsdama 92-ąjį miesto gimtadienį Madonos rajono savivaldybė didžiausią dėmesį skyrė miestui-partneriui Anykščiams. Šventės metu Madonos muziejuje buvo atidaryta Anykščių menų centro Angelų muziejaus eksponatų paroda, miesto centre veikė Anykščių turizmo informacijos stendas, šventiniuose renginiuose koncertavo Anykščių kultūros centro kolektyvai „Grieža“ ir „Užgaidos“.

Anykščių r. savivaldybės informacija

© 2017 Anykščių savivaldybė. Sprendimas: UAB "Fresh Media"
  •