Kviečiame prisijungti prie kalėdinės akcijos „Angelo sparnai“

Kviečiame prisijungti prie kalėdinės akcijos „Angelo sparnai“
   Primename, artėja nuostabiausios metų šventės! Šia proga pirmoji ponia Diana Nausėdienė tęsia šiltą Kalėdų bendrystės tradiciją ir kviečia prisijungti prie akcijos „Angelo sparnai“ bei papuošti Prezidentūros eglę visų kurtais šviesios, žmogiškosios vilties sparnais. Šia iniciatyva siekiama susitelkti bendrystei, prasmingam bei smagiam kūrybiškam užsiėmimui, kartu svajojant apie laisvę ir taiką, saugumą ir galimybę skrieti link svajonės.
 
   Kviečiame susiburti dienos centrų, mokyklų vaikus, bendruomenes ir šeimas kurti kalėdinius eglutės papuošimus – simbolinius angelo sparnus. Siūlome jums savo rankomis sukurti sparnus, kurie ne tik papuoš Prezidentūros kalėdinę eglę, bet ir iškeliaus po skirtingus namus įvairiuose Lietuvos kampeliuose, nešdami nenugalimą meilės jėgą.
 
   Jei pageidaujate rankų darbo kalėdinius papuošimus siųsti savarankiškai, tai galite padaryti adresu S. Daukanto a. 3, LT-01122, Vilnius, arba juos pristatyti tiesiogiai į Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliariją (įėjimas iš Universiteto g.).
 Tačiau Anykščių krašto žmonių pagamintus darbelius padės pristatyti ir Anykščių rajono savivaldybės administracijos specialistai. Todėl iki LAPKRIČIO 20 d. 17 val. maloniai laukiame Jūsų pagamintų Angelo sparnų su informacija (vardas, pavardė, el. pašto adresas arba telefono numeris, arba įstaigos, organizacijos pavadinimas) Anykščių r. savivaldybės administracijos „Viename langelyje“.
 
 
 
LR Prezidentūros informacija
© 2017 Anykščių savivaldybė. Sprendimas: UAB "Fresh Media"
  •