Anykščiuose sužaliuos Lietuvos Valstybingumo atkūrimo 100-mečiui skirta ąžuolų giria

Anykščiuose sužaliuos Lietuvos Valstybingumo atkūrimo 100-mečiui skirta ąžuolų giria

           Balandžio 14 d., ketvirtadienį, Anykščiuose lankėsi Lietuvos verslo konfederacijos (LVK) atstovai, kurie aptarė kartu su Lietuvos miško savininkų asociacija ir Anykščių rajono savivaldybe plėtojamą „Lietuvos verslo ąžuolų girios“ projektą.

         Susitikimą pradėję Anykščių rajono savivaldybės mero Kęstučio Tubio kabinete, vėliau LVK atstovai susitiko su Anykščių vadovų klubo, biudžeto, ekonomikos ir kaimo reikalų komiteto, Anykščių rajono savivaldybės tarybos nariais, pristatė LVK veiklą, konfederacijos kuruojamus projektus bei iniciatyvas.

        Apsilankymo metu taip pat buvo apžiūrėti sklypai, kuriuose galėtų būti sodinama „Lietuvos verslo ąžuolų giria“, pasirašytas susitarimas dėl projekto.

           „Lietuvos verslo ąžuolų giria“ - tai nacionalinis projektas, skirtas Lietuvos Valstybingumo atkūrimo 100-mečiui paminėti. Ąžuolas - tai sakralumo, stiprybės ir vienybės simbolis, todėl Valstybei reikšminga proga iki jubiliejinių 2018 metų bus pasodinta 1000 šių medžių giria.

           Projektą sumanė, rengia ir įgyvendina - LVK ir Lietuvos miško savininkų asociacija. Projekto partnerė - Anykščių rajono savivaldybė. 

Anykščių r. savivaldybės ir Lietuvos verslo konfederacijos informacija

© 2017 Anykščių savivaldybė. Sprendimas: UAB "Fresh Media"
  •