Tarptautinės meninės saviraiškos konkursinėje parodoje jaunųjų anykštėnų darbai

Tarptautinės meninės saviraiškos konkursinėje parodoje jaunųjų anykštėnų darbai

   Kiekvienais metais Čekijoje pagerbiamas šos šalies globėjo Jono Nepomuno atminimas. Šiemet yra minimos Šv. Jono Nepomuko beatifikacijos (paskelbimo palaimintuoju) 300-osioms metinės. Šia proga Anykščių susigiminiavęs miestas Nepomukas kvietė anykštėnus dalyvauti tarptautinėje meninės saviraiškos konkursinėje parodoje „Šv. Jono (Nepomuko) tiltai“.

   Pagrindinis šios tarptautinės iniciatyvos tikslas yra skatinti vaikų meninę saviraišką ir tarpusavio bendravimą per meninę kalbą tarp skirtingų tautų vaikų ir jaunimo. Tai yra puiki galimybė pažinti meno kalbą ir saviraiškos būdus įvairiuose Nepomuko susigiminiavusiuose miestuose (Europoje ir Lotynų Amerikoje). Šiuo konkursu organizatoriai siekė suburti jaunąją kartą įvairiose pasaulio šalyse pristatydami Šv. Jono Nepomuko palikimą ir Europos krikščioniškąsias šaknis.

   Konkurse dalyvavo būrys vaikų iš Anykščių. Vaikų meninės raiškos konkurso šou dalyviai gegužės 29 dieną buvo apdovanoti šių metų Šv. Jono Nepomuko beatifikacijos 300-ųjų metinių minėjimo proga. Prizines vietas pelnė ir  jaunųjų  anykštėnų darbai:

   Vaikų darželio kategorijoje (4–6 metų) – Milena Pipiraitė (visi šios kategorijos vaikai buvo apdovanoti be reitingavimo).

1 kategorija (7–9 metai): 2 vieta Vėjūnė Stumbrytė, 2 vieta Gytė Bulotaitė, 3 vieta Silvija Baukytė.

3 kategorija (13–15 metų): 2 vieta Fausta Bagočiūnaitė.

4 kategorija (16–18 metų): Garbingi paminėjimai – Agnė Bernotaitė.

Grupės darbų kategorija (6–7 metai) Anykščių vaikų lopšelis-darželis „Spindulėlis“, Bitučių grupė.

Anykščių r. savivaldybės informacija

© 2017 Anykščių savivaldybė. Sprendimas: UAB "Fresh Media"
  •