Nuo spalio 15 d. iki lapkričio 7 d. Labirintų parkas Anykščiuose virsta SIAUBO PARKU

Nuo spalio 15 d. iki lapkričio 7 d.  Labirintų parkas Anykščiuose virsta SIAUBO PARKU

   Nuo spalio 15 d. Labirintų parkas Anykščiuose pasipuoš Helovino tema, kuri įneš į 8 ha plotą užimančią teritoriją mistikos, siaubo ir baimės pojūčių. Šiuo laikotarpiu lankytojai galės ne tik tamsoje klaidžioti įvairiausiais labirintais ir patirti odą šiaušiančių potyrių, bet ir mėgautis tik šiai progai atviežtais naujais atrakcionais.

   Daugybės pramogų sąrašą papildys vaikiškas apžvalgos ratas, klasikinė karuselė, skraidanti karuselė, vaiduokliškas laivas – sūpuoklės ir siaubo kambarys. Šios, kaip ir kitos Labirintų parke esančios pramogos bus įskaičiuotos į bilieto kainą, todėl tiek maži, tiek dideli į parką išdrįsę įžengti bebaimiai galės mėgautis jomis neribotai.

   Ne gana to, prie Labirintų parko puošimo prisideda menininkas Robertas Gritėnas, specialiai šiam projektui kurdamas meninę instaliaciją, kurią pats autorius pristato taip: „Skulptūrinis instaliacinis objektas „Labirintų parko“ erdvėje suteikia papildomų galimybių ir alternatyvių požiūrių išreikšti nuo institucinio, galerinio meno atsietas kūrybos idėjas. Šiame darbe perteikiu ir bandau atskleisti tokius žmogiškos tikrovės elementus kaip atsitiktinumą, dėsningumą, tam tikrą egzistuojančią visuomeninę tvarką ir ją laužantį žaidimą. Tam padeda pasirinkta atominės katastrofos tema, perteikiama per makabriškas Helovyno formas, pasirodančias vaikų žaidimo aikštelėje.“

   Visu šiuo laikotarpiu parke veikianti užkandinė pavirs Raganų nameliu, kuriame bus verdama moliūgų sriuba ir įvairiausi karšti, nuo piktųjų dvasių ir virusų saugantys viralai.

   Svarbu! Silpnesnių nervų ar su mažamečiais vaikais atvykusiems lankytojams rekomenduojame stebėti parke esančius informacinius ženklus, kurie informuos kuriose parko vietose Jus gali išgąsdinti ramybės nerandančios piktosios dvasios ir siaubingi demonai. Ypatingai didelė rizika juos sutikti bus žengiant į labirintus.

Darbo laiką ir bilietų kainas rasite čia https://www.labirintu-parkas.lt/siaubo-parkas/

 

 

Labirintų parko informacija

© 2017 Anykščių savivaldybė. Sprendimas: UAB "Fresh Media"
  •