Muziejininkai kviečia pasikalbėti telefonu

Muziejininkai kviečia pasikalbėti telefonu

   A. Baranausko ir A. Vienuolio-Žukausko memorialinis muziejus kviečia anykštėnus... pasikalbėti!

   Muziejus siūlo skirti dalį laisvo laiko pokalbiams telefonu su muziejininkais, norinčiais išgirsti įdomių prisiminimų pirmiausia keliomis itin dominančiomis temomis. Jei karantino sąlygomis nuobodžiaujate, bet turite įdomių minčių, prisiminimų ar idėjų šiomis temomis – skambinkite, susitarkite dėl išsamesnio pokalbio laiko, dėl galimo pokalbio įrašo.

   Kviečiame pasikalbėti šiomis temomis:

   Anykščių miestas pirmąjį pokario dešimtmetį (1944–1953 metais): kaip atrodė, kas vyko, ką žmonės veikė, kaip tuo metu gyveno? Jei ką nors įdomaus apie tą laikotarpį galėtumėte ir norėtumėte papasakoti – skambinkite Antanui tel. 5 80 15 arba 8 612 81067.

   Mano arklys, mano darbai kaime su savo arkliu: kas tikrai buvo ir ko jau nebėra. Jei norite pasikalbėti apie savo malonius (o gal ir ne vien tik malonius) prisiminimus apie arklius – skambinkite Mindaugui tel. 8 623 70629.

   Mano gyvenimas prie geležinkelio / su geležinkeliu: ką įdomaus pamačiau ar sužinojau, būdamas arti Siauruko? Pasikalbėkite apie tai su Raimondu tel. 8 698 00534.

   O galbūt kaip tik šiuo metu norite pasidalinti prisiminimais kitomis temomis, aktualiomis užpildant Anykščių krašto istorijos spragas, padedančias pažinti ir geriau suprasti mūsų gimtinės praeitį? Dabar – pats laikas pasikalbėti su muziejininkais apie tai, kas Jums rūpi, nes juk kalbantis ir laikas greičiau prabėga, ir, iš namų neišeinant, reikšmingi darbai nuveikiami! Skambinkite!

 

 

 

A. Baranausko ir A. Vienuolio-Žukausko memorialinio muziejaus informacija

© 2017 Anykščių savivaldybė. Sprendimas: UAB "Fresh Media"
  •