JUNGTINĖ MANDALŲ IR GĖLIŲ PARODA "ŠVIESOS IR SPALVŲ HARMONIJA"

JUNGTINĖ MANDALŲ IR GĖLIŲ PARODA  "ŠVIESOS IR SPALVŲ HARMONIJA"

   Sausio 13 dieną Anykščių koplyčioje pradedama eksponuoti JUNGTINĖ MANDALŲ IR GĖLIŲ PARODA  "ŠVIESOS IR SPALVŲ HARMONIJA"

   IRINA ALEKSANDROVNA PETROSIANC – PROFESIONALI MUZIKANTĖ, PEDAGOGĖ IR KŪRYBINĖS MOKYKLOS, ĮSIKŪRUSIOS MASKVOJE, VADOVĖ. ŠIOS MOKYKLOS TIKSLAS – PER KŪRYBĄ ATSKLEISTI GERIAUSIUS BŪDO BRUOŽUS IR PAŽINTI SAVE.

   PRISTATOME JUMS IRINOS ALEKSANDROVNOS  PIEŠTAS MANDALAS BEI GĖLIŲ FOTOGRAFIJAS,KURIAS TAPYBIŠKAI APIPAVIDALINO JOS MOKINIAI-VILNIAUS KŪRYBINĖ GRUPĖ. BENDRA KŪRYBA PASITELKUS SKIRTINGAS TECHNIKAS, KIEKVIENOJE MANDALOJE IR GĖLIŲ FOTOPAVEIKSLUOSE HARMONINGAI SUSKAMBA YPATINGAIS SPALVŲ TONAIS IR  ATSPALVIAIS.

   SANSKRITO KALBA ŽODIS „MANDALA“ REIŠKIA RATĄ, BENDRUOMENĘ ,RYŠĮ. TAI UNIVERSALUS PASAULIO VISUMOS, SVEIKATOS IR SĖKMĖS SIMBOLIS.

   MANDALA – YRA TAISYKLINGOS FORMOS GEOMETRINĖ KOMPOZICIJA, SIMBOLIŠKAI VAIZDUOJANTI TAM TIKRĄ DVASINĘ, PSICHOLOGINĘ AR KOSMINĘ TVARKĄ. JOJE ATSISPINDI VISOS VISATOS ARBA ATSKIRŲ JOS DALIŲ PILNATVĖ.

   NORIME PASIDALINTI SU JUMIS IRINOS PETROSIANC IR JOS MOKINIŲ APIPAVIDALINTOMIS MANDALOMIS BEI GĖLIŲ FOTOPAVEIKSLAIS. KVIEČIAME JUS PASINERTI Į ŠVIESOS IR HARMONIJOS PASAULĮ.

   VILNIAUS KŪRYBINĖ GRUPĖ

   Paroda veiks nuo sausio 13 dienos iki vasario vidurio.

 

 

Organizatorių informacija

© 2017 Anykščių savivaldybė. Sprendimas: UAB "Fresh Media"
  •