Užrašo „ČIA GERA SUGRĮŽTI“ keitimo akcija atidedama

Užrašo „ČIA GERA SUGRĮŽTI“ keitimo akcija atidedama

Informuojame, kad dėl nepalankaus oro gegužės 15 dieną, minint tarptautinę Šeimos dieną, 16 val., Anykščių rajono savivaldybės ir Pasaulio anykštėnų organizuota netradicinė akcija atidedama.

Sulaukę palankesnio oro kviesime susiburti Anykščių miesto centre, Šventosios upės kairiojoje krantinėje, ir drauge pakeisti jau dešimtmetį miestą puošiantį užrašą ČIA GERA SUGRĮŽTI į ČIA GERA GYVENTI. Atėjo laikas patiems anykštėnams – čia gyvenantiems, grįžusiems ar persikėlusiems iš kitų rajonų – garsiai ištarti ir parodyti, kad Anykščiai yra vieta, kurioje gera kurti, atrasti bendraminčių, įgyvendinti svajones ir tiesiog gyventi.
„Su augančiu miestu, įgyvendinamomis idėjomis keičiasi ir miesto dvasia. Prieš dešimt metų mūsų, dar studentų, mintys sukosi apie sugrįžimą į gimtąjį miestą, tačiau į Anykščius jau tapo ne tik gera sugrįžti, čia gera gyventi“,- apie pirmojo užrašo atsiradimo istoriją ir laukiančius pokyčius sakė viena iš užrašo ČIA GERA SUGRĮŽTI idėjos bendraautorių Eglė Kaladytė.
2008 metų vasarą E. Kaladytė ir anykštėnė Raminta Šniaukštaitė kreipėsi į Anykščių rajono savivaldybę ir išsakė idėją, kurią Anykščių jaunimas norėjo įgyvendinti ir padovanoti miestui. Šventosios upės kairiosios krantinės šlaite dirbusios merginos ir būrys Anykščių jaunimo išrašė užrašą iš daugiau nei 5 metrų aukščio raidžių. Kasmet gėlėmis papuoštas užrašas Anykščių rajono gyventojus ir miesto svečius džiugina iki pat rudens.
Anot Pasaulio anykštėnų bendrijos atsakingosios sekretorės Monikos Peldavičiūtės, prieš trejus metus įsikūrusios Anykščiuose, ši akcija – puiki žinutė ne tik anykštėnams, bet ir visai Lietuvai, jog ieškantiems gyvenimo kokybės, įkvėpimo kūrybai ir puikios vietos augti šeimai Anykščiai yra idealus miestas.
Dalyvauti užrašo keitimo akcijoje organizatoriai kvies viso rajono bendruomenes, darbuotojų kolektyvus, moksleivius, ypač – rajono mažuosius ir jų tėvelius, visus, kuriems Anykščiuose gyventi gera. Įrankiais darbui bus pasirūpinta.

Anykščių r. savivaldybės informacija

© 2017 Anykščių savivaldybė. Sprendimas: UAB "Fresh Media"
  •