Susitikimas su „MV GROUP Production“ generaliniu direktoriumi ir „Anykščių vynas“ gamyklos direktore

Susitikimas su „MV GROUP Production“ generaliniu direktoriumi ir „Anykščių vynas“ gamyklos direktore

   Šiandien Anykščių rajono savivaldybės meras Sigutis Obelevičius, mero pavaduotojas Dainius Žiogelis ir mero patarėja Donata Sabaliauskaitė susitiko su „MV GROUP Production“ generaliniu direktoriumi Algirdu Čiburiu ir „Anykščių vynas“ gamyklos direktore Liubove Rebiatnikova.

   Susitikimo metu „MV GROUP Production“ generalinis direktorius Algirdas Čiburys pasakojo apie pastaruosius metus įmonėje, kaip pandemija pakoregavo planus, kokia situacija skirtinguose įmonės padaliniuose. Taip pat pristatė ateities vizijas ir planus, kokie numatomi pokyčiai. Buvo aptariamos bendradarbiavimo galimybės, įsitraukimas į veiklas, organizuojant kultūrinius renginius Anykščiuose. 

   Įmonės tikslas – ateityje diegti naujus darbo modelius, kelti darbuotojų kvalifikaciją ir jų kompetenciją, suteikti jiems kuo konkurencingesnį atlyginimą, kad didėtų jų vidutinės pajamos, modernizuoti kai kurias gamybos nišas.

   Šiuo metu įmonėje jaučiamas darbuotojų trūkumas, tad įmonės vadovai kviečia ieškančius darbo pavartyti jų darbo skelbimus.

   MV GROUP PRODUCTION yra vieni iš didžiausių Baltijos šalyse gėrimų produkcijos gamintojų, o vienas iš keturių šios įmonės valdomų padalinių yra Anykščiuose, Anykščių vynas. Čia įvairiausių rūšių gėrimai gaminami ne tik Lietuvos rinkos vartotojams, bet taip pat daug produkcijos eksportuojama į kitas pasaulio šalis.

 

 

Anykščių r. savivaldybės informacija

© 2017 Anykščių savivaldybė. Sprendimas: UAB "Fresh Media"
  •