KVIETIMAS TEIKTI PARAIŠKAS GOVTECH IŠŠŪKIŲ FINANSAVIMUI

KVIETIMAS TEIKTI PARAIŠKAS GOVTECH IŠŠŪKIŲ FINANSAVIMUI

   Atsižvelgiant į pandemijos sukeltus pokyčius ir vis augančius piliečių lūkesčius, inovatyvių sprendimų pritaikymas Lietuvos viešajame sektoriuje tampa vis svarbesniu prioritetu. „GovTech“ laboratorija, skatinanti inovatyvių sprendimų diegimą Lietuvos viešajame sektoriuje, sulaukia didelio institucijų susidomėjimo ir noro pritaikyti inovacijas turimoms problemoms spręsti. Dėl šios priežasties Ekonomikos ir inovacijų ministerija, kartu su Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) pradeda veiksmo „Skaitmeninės ekonomikos inovacijų rinkos kūrimas finansuojant inovatyvius viešuosius pirkimus „GovTech“ sprendimams ir skatinant žaliąsias inovacijas“ (toliau – veiksmas) įgyvendinimą. 
   Šis veiksmas – tai galimybė viešojo sektoriaus institucijoms gauti finansavimą „GovTech“ sprendimo įsigijimui bei įgyti patirties inovatyvių technologijų srityje. Atrinktoms institucijoms bus suteikiamas iki 53 tūkst. eurų finansavimas bandomojo „GovTech“ sprendimo įsigijimui. Šiuo metu MITA aktyviai ieško viešojo sektoriaus institucijų, kurios nori išspręsti turimą iššūkį inovatyviu būdu ir kviečia teikti paraiškas finansavimui gauti.
   Atsižvelgdami į tai, kviečiame Jus iki 2021 m. birželio 23 d. teikti paraišką GovTech iššūkių finansavimui gauti. Detalesnę informaciją galite rasti kvietime:
https://mita.lrv.lt/lt/skelbimai/kvietimas-gauti-finansavima-govtech-issukiams. Taip pat birželio 11 d. 11 val. kviečiame prisijungti į informacinį renginį, kurio metu bus pristatoma veiksmo koncepcija, pasidalinta įžvalgomis, kaip ir kokie iššūkiai gali būti sprendžiami veiksmo pagalba, paaiškinta, kaip užpildyti ir pateikti paraišką. Registruotis į renginį galima čia: https://bit.ly/3vFqJpb.

 

Ekonomikos ir inovacijų ministerijos informacija

© 2017 Anykščių savivaldybė. Sprendimas: UAB "Fresh Media"
  •