Kviečiame padovanoti kalėdinę eglę Anykščiams!

Kviečiame padovanoti kalėdinę eglę Anykščiams!

Mieli anykštėnai,

 

   Anykščiai jau pradeda ruoštis žiemos šventėms: planuojami renginiai, koncertai, ruošiamos šventinės dekoracijos. Miesto centrinėje dalyje tradiciškai bus puošiama Kalėdų eglė.

   Šv. Kalėdų svarbiausias akcentas – gražuolė žaliaskarė, kuri kuria šventinę nuotaiką gyventojams ir miesto svečiams. Tikimės, kad šiemet Anykščius papuoš tikra, 12–16 metrų aukščio ir gausiu šakų vainiku pasidabinusi eglė.

   Anykščių rajono savivaldybės administracija kviečia gyventojus, įstaigas, įmones ar organizacijas, turinčius aukštą, gražią, simetrišką, tankią eglę ir norinčius prisidėti prie kalėdinio papuošimo, padovanoti ją miestui. Prašytume pranešti tik apie tokias egles, iki kurių buvimo vietos galėtų privažiuoti sunkiasvorė transporto priemonė.

   Pasiūlymų su nuotraukomis Facebook komentaruose arba elektroniniu paštu lauktume iki šių metų rugsėjo 22 d. el. p. architektura@anyksciai.lt  

   Kontaktai pasiteiravimui: Architektūros ir urbanistikos skyriaus vyriausioji specialistė Kristina Vaizgėlienė, mob. 8 617 83515.

 

 

Anykščių r. savivaldybės informacija

© 2017 Anykščių savivaldybė. Sprendimas: UAB "Fresh Media"
  •