Jono Biliūno gimnazijos abiturientams įteikti brandos atestatai

Jono Biliūno gimnazijos abiturientams įteikti brandos atestatai

   Trečiadienį, liepos 28 d., Jono Biliūno gimnazijos abiturientai ir jų tėveliai pasitiko su jauduliu širdy. Šią dieną brandos atestatus atsiėmė ir paskutinį kartą gimnazijos duris užvėrė 115 gimnazijos abiturientų, pasiruošusių naujiems gyvenimo pokyčiams.

   Gražių sveikinimo žodžių ir visokeriopos sėkmės iškilmių metu negailėjo Anykščių rajono savivaldybės meras Sigutis Obelevičius. Gabiausiems gimnazijos moksleiviams, gavusiems aukščiausius įvertinimus už egzaminus, įteikė padėkas ir simbolines dovanėles. Visi rajono abiturientai, šiemet gavusieji šimto balų įvertinimus, yra  J. Biliūno gimnazijos moksleiviai: Dovydas Gavenavičius –  biologijos egzaminas (100 balų), Daumantas Žąsinas – geografijos, lietuvių kalbos ir literatūros egzaminai (100 balų), Viktorija Banelytė – lietuvių kalbos ir literatūros egzaminas (100 balų) ir brandos atestatas su pagyrimu, Ugnė Seibutytė brandos atestatas su pagyrimu.

  Vadovaujantis Anykščių rajono savivaldybės gabių mokinių skantinimo tvarkos aprašu, patvirtintu Anykščių rajono savivaldybės tarybos 2021 m. kovo 25 d. sprendimu Nr. 1-TS-90 „Dėl Anykščių rajono savivaldybės gabių mokinių skatinimo tvarkos aprašo patvirtinimo", pirmą kartą rajono gabiems mokiniams administracijos direktoriaus įsakymu skirtos premijos už akademinius pasiekimus.

 

Anykščių r. savivaldybės informacija

Nuotraukos Roko Bužinsko

 

© 2017 Anykščių savivaldybė. Sprendimas: UAB "Fresh Media"
  •