Įvyko antrasis projekto „Healthy cities“ susitikimas Anykščiuose

Įvyko antrasis projekto „Healthy cities“ susitikimas Anykščiuose

   Spalio pradžioje Anykščiuose lankėsi URBACT programos projekto – veiksmų tinklo „Sveiki miestai“ projekto atstovai iš Olandijos (angl. Alhen an den Rijn) ir Graikijos (angl. Farkadona) miestų.

   Vizito tikslas yra užtikrinti tikslingą projekto įgyvendinimą, susipažinti su vietos paramos grupe, valdžios atstovais, pasidalinti gerąja patirtimi ir iššūkiais.

   Vizito metu svečiai apžiūrinėjo miesto teritorijas ir susipažino su planuojama „Sveiko miesto“ vizija, lankėsi Anykščių menų inkubatoriuje-menų studijoje, apžiūrėjo Šventosios dešinįjį kranto sveikatingumo taką bei Tilto, Muziejaus ir Gegužės gatvėse atnaujintą infrastruktūrą.

   Šis projektas skatina kuo platesnį įvairių visuomenės grupių įtraukimą, diskusijas, mokymąsi, todėl didelis dėmesys buvo skiriamas ne tik Anykščių miesto stipriosioms pusėms, tačiau ir problemų identifikavimui bei galimiems jų sprendimo būdams.

   Dalyvaujant projekte veiksmų tinkle „Sveiki miestai“ bus paruoštas integruotas veiksmų planas. Jį įgyvendinus bus prisidėta prie kurortu siekiančio tapti Anykščių miesto strateginio vystymosi tikslo: kultūros ir literatūros pagrindu sukurti aplinkoje derančią savitą ir originalią infrastruktūrą, kuri gerintų žmogaus fizinę ir dvasinę sveikatą, ugdytų kūrybiškumą, aktyvintų kūrybinių ir sveikatinimo patirčių industriją.

Šį projektą finansuoja Europos Sąjunga.

Šio straipsnio turinys priklauso Anykščių rajono savivaldybės administracijai.

© 2017 Anykščių savivaldybė. Sprendimas: UAB "Fresh Media"
  •