Mokymai verslo naujokams, vykdantiems arba planuojantiems pradėti vykdyti mažmeninę prekybą alkoholiniais gėrimais

Mokymai verslo naujokams, vykdantiems arba planuojantiems pradėti vykdyti mažmeninę prekybą...

   Departamentas, siekdamas veikti prevenciškai, užtikrinti sėkmingą Alkoholio kontrolės įstatymo įgyvendinimą ir prisidėti prie sąmoningo bei atsakingo verslo ugdymo, 2021 m. lapkričio 9 d. 9 val. organizuoja mokymus, skirtus verslo naujokams „Pradedu verslą alkoholio prekybos srityje. Ką turiu žinoti?“.

   Verslo naujokas – tai naujai įsisteigusios įmonės. Naujoko statusas trunka 12 mėnesių nuo įregistravimo į registrą dienos arba nuo veiklos, susijusios su alkoholio produktų prekyba, reklama, kita su šiais produktais susijusia veikla pradžios.

   Mokymų metu bus pristatomas verslo naujoko statusas, aptariami reikalavimai veiklai, susijusiai su alkoholinių gėrimų prekyba, taip pat dalyviai bus supažindinami su pagrindiniais minėtą veiklą reglamentuojančiais įstatymais ir teisės aktais bei rekomendacijomis, kurios padės užtikrinti efektyvų Alkoholio kontrolės įstatymo reikalavimų laikymąsi. Mokymų pabaigoje dalyviai galės pateikti jiems rūpimus klausimus.

   Registracija į mokymus vykdoma iki 2021 m. lapkričio 3 d. Užsiregistruoti galite paspaudę šią nuorodą: https://forms.gle/VBFBPhPSr2GFch7cA

   Maloniai kviečiame dalyvauti visus, kurie ne ilgiau kaip 12 mėnesių vykdo arba planuoja vykdyti mažmeninę prekybą alkoholiniais gėrimais.

   Kilus klausimų, galite susisiekti su Tabako ir alkoholio skyriaus vyriausiąja specialiste Jelena Tribort telefonu 870663198  arba el. paštu jelena.tribort@ntakd.lt.

 

 

 

Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamento informacija
© 2017 Anykščių savivaldybė. Sprendimas: UAB "Fresh Media"
  •