Kontaktai:  
J.Biliūno g. 23, LT-29111 Anykščiai
Juridinių asmenų registras.
Kodas 188774637
Tel. (8 381) 58035,
faks. (8 381) 58088
El. paštas
info@anyksciai.lt
s
bck
2018 sausis
fow

s

Renginių kalendorius
P
A
T
K
P
Š
S
1
2
3
4
5
7
8
9
10
14
15
16
18
19
20
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
Visi
s

*print*Naujienos

2017-11-13

Nacionalinės turizmo verslo asociacijos prezidentė Ž. Gavelienė: „Pas jus – labai jauku“

Lapkričio 10 dieną, penktadienį, Anykščiuose lankėsi Nacionalinės turizmo verslo asociacijos valdybos narių delegacija. Vizito tikslas drauge su Anykščių rajono vadovais, turizmą Anykščiuose kuruojančiomis institucijomis bei turizmo paslaugų teikėjų atstovais aptarti strategines kryptis ir būdus šioms kryptims įgyvendinti.

Susitikimas su Anykščių rajono vadovais, Savivaldybės administracijos specialistais, Anykščių turizmo informacijos centro ir Anykščių turizmo klasterio atstovais prasidėjo Anykščių menų inkubatoriuje-menų studijoje. Pristatydamas bendrą situaciją rajone Anykščių rajono meras Kęstutis Tubis daugiau papasakojo ne tik apie savitus kultūrinio ir edukacinio turizmo objektus Anykščių rajone, bet ir akcentavo išskirtinių institucijų ir visuomenininkų, tokių kaip Pasaulio anykštėnų bendrijos ar Anykščių rajono garbės ambasadoriaus Ukrainoje Virginijaus Strolios pagalbą apie Anykščius žinią skleidžiant užsienyje gyvenantiems anykštėnams, svečiams ir net potencialiems investuotojams.

Nacionalinės turizmo verslo asociacijos prezidentė Žydrė Gavelienė, pristačiusi, jos žodžiais tariant, dešimtmečius skaičiuojančius turizmo grandus, susitikime dalyvavusius atvykstamojo, išvykstamojo ir vietinio turizmo organizacijų atstovus, pabrėžė pastaraisiais metais ne kartą aplankiusi Anykščius, o su asociacijos atstovais nuolat besidominti Anykščių rajono turizmo naujovėmis.

Anykščių turizmo informacijos centro vyriausioji turizmo specialistė, laikinai einanti direktoriaus pareigas, Kristina Beinorytė papasakojo apie Anykščių siekius plėtoti gastronominį ir konferencinį turizmą, festivalių ir švenčių organizavimo planus, o Anykščių turizmo klasterio asociacijos vadovė Sonata Veršelienė – apie turizmo paslaugas teikiančių įmonių ir įstaigų bendradarbiavimą, bendrus projektus, Anykščių pristatymą respublikinėse ir tarptautinėse parodose.

Iš Anykščių menų inkubatoriaus-menų studijos svečiai pajudėjo į šiais metais garbingą devyniasdešimtmetį mininčią Antano Baranausko klėtelę – pirmąjį memorialinį muziejų Lietuvoje, įkurtą dar 1927 metų pavasarį. Nacionalinės turizmo verslo asociacijos valdybos nariai taip pat lankėsi Ažuožerių soduose ir Audriaus Juškos ūkyje, turizmo komplekse „Juosta“, kuriame buvo pristatytas Gintaro Kerbedžio projektas „Anykščiai – nacionalinės vyndarystės ištakos“.

Anykščių r. savivaldybės informacija

s