Anykščiai kalėdinę pasaką seks visą mėnesį – pirmieji žiemos švenčių laukimo renginiai kvies jau gruodžio 4 d. (renginių programa)

Anykščiai kalėdinę pasaką seks visą mėnesį – pirmieji žiemos švenčių laukimo renginiai kvies jau...

   Anykščiai jau netrukus pradės spinduliuoti kalėdinę nuotaiką – miestas artimiausiu metu bus puošiamas šventinėmis dekoracijomis, o pirmieji pasirengimo bene jaukiausioms metų šventėms renginiai pakvies vos už poros savaičių.

   Šiais metais šventinės erdvės bus itin puošnios – kaip ir kasmet, gruodį angelais spindinčios Kalėdų rezidencijos miestu tapsiantys Anykščiai kvies visus atvykti ir gražiausias žiemos šventes pasitikti Anykščiuose. O šventiniu laikotarpiu veiklų išties nestigs – kalėdiniai renginiai vilios visą gruodį.

   Pirmąjį žiemos šeštadienį, gruodžio 4 d. 17 val., visu grožiu suspindės Anykščių miesto eglė, kuri bus išskirtinė, ne mažiau žavesio miestui suteiks ir šalia Šventosios upės, Tilto g. komplekso terasoje įžiebtos 7 eglės. Miestą apgaubę angelai suteiks nepamirštamų akimirkų, jaukumo ir dovanos nepamirštamą laiką belaukiant didžiųjų metų švenčių.

Kalėdų rezidencija 2021

 

 

 

Organizatorių informacija

© 2017 Anykščių savivaldybė. Sprendimas: UAB "Fresh Media"
  •