KULTŪROS, JAUNIMO, GYVENTOJŲ SAUGUMO SRITIES PARAIŠKŲ IR ATASKAITŲ PRIĖMIMO PASLAUGOS

Nr.

Administracinės paslaugos pavadinimas

Dokumentai

Paslauga teikiama el. būdu

115.

Paraiškų dėl lėšų skyrimo švietimo, kultūros, sporto, sveikatos, jaunimo ar kitiems projektams priėmimas (priemonė 1.1.4.02 „Kultūros projektų įgyvendinimas“

 

https://www.epaslaugos.lt/portal/nlogin

116.

Ataskaitų iš vykdančių švietimo, kultūros, sporto, sveikatos, jaunimo ar kitus projektus priėmimas (priemonė 1.1.4.02 „Kultūros projektų įgyvendinimas“)

   

117.

Paraiškų dėl lėšų skyrimo švietimo, kultūros, sporto, sveikatos, jaunimo ar kitiems projektams priėmimas (priemonė 1.2.1.03 „Viešųjų paslaugų kūrybinių industrijų plėtotei organizavimas ir vykdymas“)

 

https://www.epaslaugos.lt/portal/nlogin

118.

Ataskaitų iš vykdančių švietimo, kultūros, sporto, sveikatos, jaunimo ar kitus projektus priėmimas (priemonė 1.2.1.03 „Viešųjų paslaugų kūrybinių industrijų plėtotei organizavimas ir vykdymas“)

   

119.

Paraiškų dėl lėšų skyrimo švietimo, kultūros, sporto, sveikatos, jaunimo ar kitiems projektams priėmimas (priemonė 1.2.1.17 „Turizmo projektų įgyvendinimas“ )

 Dokumentai

https://www.epaslaugos.lt/portal/nlogin

120.

Ataskaitų iš vykdančių švietimo, kultūros, sporto, sveikatos, jaunimo ar kitus projektus priėmimas (priemonė 1.2.1.17 „Turizmo projektų įgyvendinimas“ )

   

121.

Paraiškų dėl lėšų skyrimo švietimo, kultūros, sporto, sveikatos, jaunimo ar kitiems projektams priėmimas (1.1.2.07 „Leidybinių veiklų įgyvendinimas“)

 

https://www.epaslaugos.lt/portal/nlogin

122.

Ataskaitų iš vykdančių švietimo, kultūros, sporto, sveikatos, jaunimo ar kitus projektus priėmimas (1.1.2.07 „Leidybinių veiklų įgyvendinimas“)

   

123.

Paraiškų dėl lėšų skyrimo švietimo, kultūros, sporto, sveikatos, jaunimo ar kitiems projektams priėmimas (1.1.1.07 „Tradicinių festivalių įgyvendinimas“)

 

https://www.epaslaugos.lt/portal/nlogin

124.

Ataskaitų iš vykdančių švietimo, kultūros, sporto, sveikatos, jaunimo ar kitus projektus priėmimas (1.1.1.07 „Tradicinių festivalių įgyvendinimas“)

   

125.

 

Paraiškų dėl lėšų skyrimo švietimo, kultūros, sporto, sveikatos, jaunimo ar kitiems projektams priėmimas (priemonė Nr. 6.1.1.01 „Jaunimo užimtumo skatinimas”)
 

https://www.epaslaugos.lt/portal/nlogin

126.

Ataskaitų dėl lėšų skyrimo švietimo, kultūros, sporto, sveikatos, jaunimo ar kitiems projektams priėmimas (priemonė Nr. 6.1.1.01 „Jaunimo užimtumo skatinimas”)

   

127.

 Paraiškų dėl lėšų skyrimo švietimo, kultūros, sporto, sveikatos, jaunimo ar kitiems projektams priėmimas (priemonė Nr. 6.1.1.22 „Atvirųjų jaunimo erdvių veiklos užtikrinimas”)    https://www.epaslaugos.lt/portal/nlogin

128.

 Ataskaitų dėl lėšų skyrimo švietimo, kultūros, sporto, sveikatos, jaunimo ar kitiems projektams priėmimas (priemonė Nr. 6.1.1.22 „Atvirųjų jaunimo erdvių veiklos užtikrinimas”)    

129.

 Paraiškų dėl lėšų skyrimo švietimo, kultūros, sporto, sveikatos, jaunimo ar kitiems projektams priėmimas (priemonė Nr. 9.1.2.23 „Gyventojų saugumo stiprinimas”)    https://www.epaslaugos.lt/portal/nlogin

130.

 Ataskaitų dėl lėšų skyrimo švietimo, kultūros, sporto, sveikatos, jaunimo ar kitiems projektams priėmimas (priemonė Nr. 9.1.2.23 „Gyventojų saugumo stiprinimas”)    

131.

 Paraiškų dėl lėšų skyrimo švietimo, kultūros, sporto, sveikatos, jaunimo ar kitiems projektams priėmimas (priemonė Nr. 6.1.1.23 ,,Jaunimo savanoriškos veiklos skatinimas”)    https://www.epaslaugos.lt/portal/nlogin

132.

 Ataskaitų dėl lėšų skyrimo švietimo, kultūros, sporto, sveikatos, jaunimo ar kitiems projektams priėmimas (priemonė Nr. 6.1.1.23 ,,Jaunimo savanoriškos veiklos skatinimas”)    

 

© 2017 Anykščių savivaldybė. Sprendimas: UAB "Fresh Media"
  •